Όλα τα Προϊόντα
-
Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD
-
Επίδειξη τύπων LCD φραγμών
-
Μικρή επίδειξη LCD
-
Εικονική οθόνη LCD του προβολέα
-
τετραγωνική οθόνη LCD
-
Στρογγυλή επίδειξη LCD
-
Διαφανής επίδειξη LCD
-
Συνέδριο όλα σε ένα μηχάνημα
-
Μηχανή διαφήμισης LCD
-
Μηχανή εξωτερικής διαφήμισης
-
Οπτικοακουστικό
-
Οπτική μηχανή προβολέα
-
Φορητός προβολέας
λέξεις-κλειδιά [ transparent lcd panel ] αγώνας 9 προϊόντα.
43 ιντσών Διαφανές LCD Display Panel 1920*1080 Διαφανές Δείκτη Κεφάλαιο Προσαρμοσμένο
| Ονομασία: | Διαφανής επίδειξη LCD |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτια ή ξύλινες θήκες |
| Χρόνος παράδοσης: | 10-15 εβδομαδιαίες ημέρες |
21.5 ιντσών Διαφανής οθόνη οθόνης LCD 1920*1080 Διαφανής οθόνη LCD
| Ονομασία: | Διαφανής επίδειξη LCD |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτια ή ξύλινες θήκες |
| Χρόνος παράδοσης: | 10-15 εβδομαδιαίες ημέρες |
90 ιντσών Διαφανής οθόνη LCD οθόνη 1920*1080 Διαφανής οθόνη οθόνης
| Ονομασία: | Διαφανής επίδειξη LCD |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτια ή ξύλινες θήκες |
| Χρόνος παράδοσης: | 10-15 εβδομαδιαίες ημέρες |
Εμπορική εφαρμογή τύπου TFT LCD 49,5 ιντσών Υποστήριξη για εξωτερικούς και εσωτερικούς χώρους
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 49.5" |
| ψήφισμα: | 1920*540 |
27 ιντσών TFT LCD Διαφημιστική Μηχανή Με Android11.0 Συστήματος Λύση
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 27 " |
| ψήφισμα: | 1920*1080 |
Οθόνη TFT LCD 19 ιντσών ανάλυσης 1280*1024 με ευρεία θερμοκρασία βιομηχανική περιοχή
| Name: | 19 Inch TFT LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 19" |
| Resolution: | 1280*1024 |
Λύση οθόνης LCD 15 ιντσών υψηλής φωτεινότητας με αναλογία σύμβασης 2000:1
| Ονομα: | 15 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 15" |
| Ψήφισμα: | 1024*768 |
Υποστήριξη LCD ευρείας θερμοκρασίας 18,5 ιντσών Έξυπνη περιοχή κατοικίας συστήματος Android
| Ονομα: | Οθόνη TFT LCD 18,5 ιντσών |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 18,5" |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
Οθόνη TFT LCD 19 ιντσών υψηλής φωτεινότητας 1280*1024 ανάλυση βιομηχανική περιοχή
| Ονομα: | Οθόνη TFT LCD 19 ιντσών |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 19" |
| Ψήφισμα: | 1280*1024 |
1


