|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Οθόνη TFT LCD 18,5 ιντσών | Μέγεθος πίνακα: | 18,5" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Λάμψη: | 1000 (Τύπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 | Ενεργή περιοχή: | 408,96*230,04 χλστ |
| Διάσταση περιγράμματος: | 430,4*254,6*12,5 χλστ | Διασύνδεση: | LVDS (2 ch, 8 bit) |
| Επισημαίνω: | 18Δείκτης LCD.5 ιντσών,οθόνη LCD ευρείας θερμοκρασίας,Ανταλληλή με Android οθόνη έξυπνου σπιτιού |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα | 18.5 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0185GA07-C100 |
| Φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Απόφαση | 1920×1080 (Full HD) |
| Ενεργός χώρος | 4080,96 × 230,04 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 4300,4 × 254,6 × 12,5 mm |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 80°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές