Όλα τα Προϊόντα
-
Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD
-
Επίδειξη τύπων LCD φραγμών
-
Μικρή επίδειξη LCD
-
Εικονική οθόνη LCD του προβολέα
-
τετραγωνική οθόνη LCD
-
Στρογγυλή επίδειξη LCD
-
Διαφανής επίδειξη LCD
-
Συνέδριο όλα σε ένα μηχάνημα
-
Μηχανή διαφήμισης LCD
-
Μηχανή εξωτερικής διαφήμισης
-
Οπτικοακουστικό
-
Οπτική μηχανή προβολέα
-
Φορητός προβολέας
43 inch TFT LCD Display Support Brightness Customization For Commercial Application
| Ονομα: | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 43 " |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
43 inch TFT LCD Display With 3840*2160 Resolution Support Outdoor Advertising Machine
| Ονομα: | Επίδειξη φραγμών LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 43 " |
| Ψήφισμα: | 3840*2160 |
Μηχάνημα οθόνης TFT 55 ιντσών υψηλής φωτεινότητας με σύστημα Android 11 2G+16G
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
Διαφημιστικό μηχάνημα LCD εφαρμογής εξωτερικού χώρου οθόνης TFT 55 ιντσών υψηλής φωτεινότητας
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
Ολοκληρωμένη λύση μηχανήματος διαφήμισης LCD 55 ιντσών με υψηλή φωτεινότητα 3500 nits
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
Λύση ολοκληρωμένης μηχανής διαφήμισης LCD 55 ιντσών Full HD με φωτεινότητα 3500 nits
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
Υποστήριξη οθόνης TFT 55 ιντσών υψηλής φωτεινότητας Προσαρμογή με ανάλυση FHD
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
18.5 inch TFT Display Industrial Control System With 1920*1080 Support Outdoor Application
| Ονομα: | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5 " |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
18.5 inch TFT Display Industrial Control Application With 1920*1080 Support LVDS Interface
| Ονομα: | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 18.5 " |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
18.5 ιντσών οθόνη LCD Υποστήριξη εξωτερικών εφαρμογών Προσαρμογή LCMA-RX0185GB03-C120
| όνομα: | 18Δείκτης LCD.5 ιντσών |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 18.5 " |
| ψήφισμα: | 1920*1080 |


