|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Τετράγωνο πίνακα LCD | Μέγεθος πάνελ: | 35.6 ίντσες |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 500 NIT | Ψήφισμα: | 950*1080 |
| Ενεργός χώρος: | 598.5*680.4mm | Συνολικό μέγεθος: | 628.6*711*25.3mm |
| Επισημαίνω: | Πίνακα LCD τετραγωνικού με υψηλή αντίθεση,Τετράγωνο LCD Πίνακα 35,6 ίντσες |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εμφάνιση LCD τετραγωνικής μορφής |
| Μέγεθος πίνακα | 35.6 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0356ZJ02-C050 |
| Φωτεινότητα | 500 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 34W |
| Απόφαση | 950×1080 |
| Ενεργός χώρος | 598.5 × 680,4 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 628.6×711×25.3 χιλιοστά |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Αναλογία όψεων | 8:9 |
| Πίνακα αφής | Εναλλακτικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές