|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Οθόνη TFT LCD 21,5 ιντσών | Μέγεθος πίνακα: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Λάμψη: | 1000 (Τύπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 | Ενεργή περιοχή: | 476,64*268,11 χλστ |
| Διάσταση περιγράμματος: | 495,6*292,2*9,5 χλστ | Διασύνδεση: | LVDS (2 ch, 8 bit) |
| Επισημαίνω: | 21.5 ιντσών υδατοασφαλής οθόνη LCD,εξωτερική οθόνη μέτρησης TFT,LCD υψηλής φωτεινότητας για συσκευές |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 21.5 |
| Σχήμα | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να λαμβάνονται υπόψη. |
| Φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Απόφαση | 1920 × 1080 |
| Ενεργός χώρος | 4760,64 × 268,11 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 495.6 × 292,2 × 9,5 mm |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές