|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | 15 ιντσών οθόνη LCD | Μέγεθος πίνακα: | 15" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024*768 | Λάμψη: | 1000 (Τύπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 4:3 | Ενεργή περιοχή: | 408,96*230,04 χλστ |
| Διάσταση περιγράμματος: | 326.5*253.5*9.6mm | Διασύνδεση: | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Επισημαίνω: | 15 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας,Εικονική οθόνη LCD με αναλογία αντίθεσης 2000:1,Λύση οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας |
||
Πρότυπο: LCMA-RX0150GI01-C100
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 15.0 |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0150GI01-C100 |
| Φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Απόφαση | 1024 * 768 |
| Ενεργός χώρος | 304.128 * 228.096 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 326.5 * 253,5 * 9,6 mm |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 |
| Ορισμός διεπαφής | Ηλεκτρονικά συστήματα (LVDS) (1 ch, 6/8 bit) |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 2000:1 |
| Αναλογία όψεων | 4:3 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές