|
Λεπτομέρειες:
|
| Name: | 19 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 19" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1280*1024 | Brightness: | 800 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 5:4 | Active Area: | 374.8*303mm |
| Outline Dimension: | 396*324*13.38mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Επισημαίνω: | Οθόνη TFT LCD 19 ιντσών,Οθόνη LCD ανάλυσης 1280x1024,Βιομηχανική οθόνη LCD μεγάλης θερμοκρασίας |
||
| Σχήμα | Το LCMA-RX0190GB03-C080 |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα | 19 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 800 νιτ |
| Απόφαση | 1280 * 1024 |
| Ενεργός χώρος | 374.8 * 303 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 396 * 324 * 13,38 mm |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 5:4 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές