Όλα τα Προϊόντα
-
Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD
-
Επίδειξη τύπων LCD φραγμών
-
Μικρή επίδειξη LCD
-
Εικονική οθόνη LCD του προβολέα
-
τετραγωνική οθόνη LCD
-
Στρογγυλή επίδειξη LCD
-
Διαφανής επίδειξη LCD
-
Συνέδριο όλα σε ένα μηχάνημα
-
Μηχανή διαφήμισης LCD
-
Μηχανή εξωτερικής διαφήμισης
-
Οπτικοακουστικό
-
Οπτική μηχανή προβολέα
-
Φορητός προβολέας
37 ιντσών Τύπος μπάρας TFT LCD Διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού συστήματος στάθμευσης Μηχανή
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 37 " |
| Ψήφισμα: | 1920*540 |
27 ιντσών μηχανή διαφήμισης LCD με ανάλυση 1920*1080 υποστήριξη 300 νιτ φωτεινότητα.
| Ονομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 27 " |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
36Μηχανή διαφήμισης LCD τύπου 2 ιντσών TFT με φωτεινότητα 1500 νιτ Υποστήριξη Android 9.0
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 36,2" |
| Ψήφισμα: | 1920*540 |
32 ιντσών TFT LCD διαφημιστική συσκευή παραγγελίας με 1200nits υποστήριξη φωτεινότητας εξωτερική εφαρμογή
| Ονομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 32" |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
32 ιντσών TFT LCD διαφήμιση παραγγελία οθόνη Manu με 4000nits εξωτερική μηχανή
| Ονομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 32" |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
43.9 Inch Bar Type TFT Display Advertising Machine Vertical Screen Εσωτερική και εξωτερική εφαρμογή
| Ονομα: | Διαφημιστικό μηχάνημα LCD τύπου μπαρ |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 43.9" |
| Ψήφισμα: | 1920*540 |
35.6 ιντσών TFT LCD οθόνη με Android9.0 Υποστήριξη εσωτερικών εμπορικών εφαρμογών
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 35.6 " |
| Ψήφισμα: | 1900*2160 |
43.9 ίντσες τύπου μπάρας TFT οθόνη HMI μηχανή Εμπορική οθόνη υποστήριξη εμπορικό κέντρο
| Ονομα: | Διαφημιστικό μηχάνημα LCD τύπου μπαρ |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 43.9" |
| Ψήφισμα: | 1920*540 |
21.9 ιντσών Τύπος μπάρας LCD οθόνη 1920*712 LVDS 1000nits
| Μέγεθος πίνακα: | 21.9" |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*712 |
| Φωτεινότητα: | 1000 (Τύπος.) |
21.9 ιντσών διαφημιστική οθόνη LCD 1920 * 712 ψηφιακές διαφημιστικές οθόνες 700nit
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 21.9 ίντσες |
| Ψήφισμα: | 1920*712 |


