Όλα τα Προϊόντα
-
Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD
-
Επίδειξη τύπων LCD φραγμών
-
Μικρή επίδειξη LCD
-
Εικονική οθόνη LCD του προβολέα
-
τετραγωνική οθόνη LCD
-
Στρογγυλή επίδειξη LCD
-
Διαφανής επίδειξη LCD
-
Συνέδριο όλα σε ένα μηχάνημα
-
Μηχανή διαφήμισης LCD
-
Μηχανή εξωτερικής διαφήμισης
-
Οπτικοακουστικό
-
Οπτική μηχανή προβολέα
-
Φορητός προβολέας
Οθόνη διαφήμισης LCD TFT τετράγωνου τύπου 45,1 ιντσών για εμπορική εφαρμογή με ανάλυση 1885*1885
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 45,1" |
| ψήφισμα: | 1885*1885 |
Οθόνη διαφήμισης LCD τύπου TFT 43,5 ιντσών με ανάλυση 3840*380
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 43.5" |
| ψήφισμα: | 3840*380 |
27 ιντσών TFT LCD Διαφημιστική Μηχανή Με Android11.0 Συστήματος Λύση
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 27 " |
| ψήφισμα: | 1920*1080 |
49,5 ιντσών ράβδος τύπου TFT LCD Υποστήριξη Εφαρμογή Δημόσιων Συγκοινωνιών με Optal Bonding
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 49.5" |
| ψήφισμα: | 1920*540 |
32 ιντσών TFT LCD Μηχανή επαναφορτιζόμενη Υποστήριξη Android 13.0 Σύστημα
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 32" |
| ψήφισμα: | 1920*1080 |
Διαφημιστική οθόνη TFT LCD 32 ιντσών Λύση υψηλής φωτεινότητας 4000 nits
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 32" |
| ψήφισμα: | 1920*1080 |
Εμπορική εφαρμογή Υποστήριξης TFT LCD τύπου ράβδου 48 ιντσών για σύστημα στάθμευσης
| όνομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 48 " |
| ψήφισμα: | 3840*540 |
38 ιντσών Τύπος μπάρας TFT LCD Διαφήμιση εσωτερική και εξωτερική εφαρμογή μεταφοράς λεωφορείων
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 38 ιντσών. |
| Ψήφισμα: | 1920*540 |
35.6 ιντσών TFT LCD οθόνη με Android 10.0 950 * 1080 ανάλυση
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 35.6 " |
| Ψήφισμα: | 950*1080 |
37 ιντσών Τύπος μπάρας TFT LCD Διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού συστήματος στάθμευσης Μηχανή
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 37 " |
| Ψήφισμα: | 1920*540 |


