|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 65" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Φωτεινότητα: | 2000 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 1428.5*803.5mm | Συνολικό μέγεθος: | 1466*848,1*127mm |
| Επισημαίνω: | 65 ιντσών οθόνη διαφήμισης,Εικονική διαφήμιση 1920*1080,Εμπορική ψηφιακή οθόνη 2000 νιτ |
||
65 ιντσών οθόνη διαφήμισης 1920*1080 Εμπορική ψηφιακή οθόνη οθόνης 2000nits
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0650ZJ03-Z200
| ΒΡάντ | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα (σε ίντσες) | 65 ¢ |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0650ZJ03-Z200 |
| Τύπος μηχανής | Λειτουργία εμφάνισης |
| Φωτεινότητα | 2000 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | Με την επιφύλαξη του δελτίου προδιαγραφών |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 1428.5*803,5mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1466*848,1*127mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές