|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Τετράγωνη οθόνη LCD | Μέγεθος πίνακα: | 33» |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1900*1900 | Λάμψη: | 1000 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 698.4*130.95mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 628,6*628,6*26,3 χλστ | Διασύνδεση: | Επτά λωρίδες |
| Επισημαίνω: | Τετραγωνική οθόνη TFT 33,3 ιντσών,Οθόνη έκθεσης εσωτερικού χώρου |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τετραγωνικού τύπου |
| Μέγεθος πίνακα | 33 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0333TL01-C100 |
| Φωτεινότητα | 1000 |
| Απόφαση | 1900*1900 |
| Ενεργός χώρος | 598.5*598.5mm |
| Συνολικό μέγεθος | 628.6*628.6*26.3mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επτά λωρίδες |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές