|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | τετραγωνική οθόνη LCD | Μέγεθος πίνακα: | 27.9 ίντσες |
|---|---|---|---|
| Φωτεινότητα: | 500 νιτ | Ψήφισμα: | 1920*2160 |
| Ενεργός χώρος: | 470.59*529.42mm | Συνολικό μέγεθος: | 487.99*553.45*29.9mm |
| Επισημαίνω: | 27.9 ιντσών Square LCD οθόνη,Διάμετρος οθόνης LCD 1920*2160,Εμφάνιση LCD 2500 νιτ |
||
27.9 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD 1920*2160 500nits 0-50°C Σύστημα Android
Πλεονέκτημα προϊόντος
1Υψηλής ευκρίνειας ποιότητα εικόνας, μοναδικό σχέδιο.
2Πολλαπλές λειτουργίες αναπαραγωγής, υποστηρίζοντας αναπαραγωγή USB / Internet και αναπαραγωγή σήματος.
3Απομακρυσμένη δημοσίευση μέσω διαχείρισης cloud, έγκαιρη και βολική.
Εφαρμογή του προϊόντοςΕπικεφαλής
1- Διακόσμηση σπιτιού.
2- Εμπορικά κέντρα / Σούπερ μάρκετ.
3Ειδικά καταστήματα ρούχων, κοσμημάτων, καλλυντικών.
4Η αίθουσα εκθέσεων.
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
RX279FXP01-C050
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμφάνιση LCD τετραγωνικής μορφής |
| Μέγεθος πίνακα | 27.9 ίντσες |
| Σχήμα | RX279FXP01-C050 |
| Τύπος μηχανής | Σύστημα Android, υψηλή αντίθεση, Λογισμικό αποστολής μηνυμάτων |
| Φωτεινότητα | 500 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | Με την επιφύλαξη του δελτίου προδιαγραφών |
| Απόφαση | 1920*2160 |
| Ενεργός χώρος | 470.59*529.42mm |
| Συνολικό μέγεθος | 487.99*553.45*29.9mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές