Όλα τα Προϊόντα
-
Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD
-
Επίδειξη τύπων LCD φραγμών
-
Μικρή επίδειξη LCD
-
Εικονική οθόνη LCD του προβολέα
-
τετραγωνική οθόνη LCD
-
Στρογγυλή επίδειξη LCD
-
Διαφανής επίδειξη LCD
-
Συνέδριο όλα σε ένα μηχάνημα
-
Μηχανή διαφήμισης LCD
-
Μηχανή εξωτερικής διαφήμισης
-
Οπτικοακουστικό
-
Οπτική μηχανή προβολέα
-
Φορητός προβολέας
LCD 13,3 ιντσών υψηλής φωτεινότητας για βιομηχανική λύση με ανάλυση FHD
| Ονομα: | 13.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 13,3" |
| Ψήφισμα: | 1920*1080 |
Λύση TFT LCD 12,1 ιντσών για βιομηχανική εφαρμογή με προσαρμογή
| Ονομα: | επίδειξη 12,1 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 12,1" |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
Λύση TFT LCD 12,1 ιντσών για βιομηχανική εφαρμογή με προσαρμογή
| Ονομα: | επίδειξη 12,1 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 12,1" |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |
Λύση οθόνης LCD 15 ιντσών υψηλής φωτεινότητας με αναλογία σύμβασης 2000:1
| Ονομα: | 15 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 15" |
| Ψήφισμα: | 1024*768 |
Οθόνη TFT LCD 18,5 ιντσών Λύση σειράς τύπου E-LED με φωτεινότητα 1200 nits
| Name: | 18.5 Inch TFT LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 18.5" |
| Resolution: | 1920*1080 |
Οθόνη TFT LCD 19 ιντσών ανάλυσης 1280*1024 με ευρεία θερμοκρασία βιομηχανική περιοχή
| Name: | 19 Inch TFT LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 19" |
| Resolution: | 1280*1024 |
Οθόνη TFT LCD 21,5 ιντσών Βιομηχανική λύση μεσαίου μεγέθους με υποστήριξη 1000 nits για εξωτερικούς χώρους.
| Name: | 21.5 Inch TFT LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 21.5" |
| Resolution: | 1920*1080 |
Οθόνη TFT LCD 21,5 ιντσών Σειρά τύπου D-LED με Υποστήριξη φωτεινότητας 2000 nits Εφαρμογή εξωτερικού χώρου
| Name: | 21.5 Inch TFT LCD Display |
|---|---|
| Panel Size: | 21.5" |
| Resolution: | 1920*1080 |
Οθόνη TFT LCD 15 ιντσών 1024*768 Ανάλυση Υποστήριξη IPS 1500 nits Φωτεινότητα
| Ονομα: | 15 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 15» |
| Ψήφισμα: | 1024*768 |
Οθόνη TFT LCD 12,1 ιντσών με ανάλυση 1280*800 IPS με διεπαφή LVDS
| Ονομα: | επίδειξη 12,1 ίντσας TFT LCD |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | 12.1 " |
| Ψήφισμα: | 1280*800 |


