|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας | Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Λάμψη: | 3500 (τύπος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας.: | 0~50℃ | Ενεργή περιοχή: | 1209.6x680.4mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 1235*705,4*56,1 χλστ | ΕΜΒΟΛΟ: | 2G (Προσαρμογή υποστήριξης) |
| ROM: | 16G (Προσαρμογή υποστήριξης) | ||
| Επισημαίνω: | 55 ιντσών υψηλής φωτεινότητας οθόνη TFT,Διαφημιστική μηχανή Android 11,Μηχανή οθόνης LCD 2G+16G |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα | 55 ίντσες |
| Σχήμα | RX0550ZJ02-Z350 |
| Φωτεινότητα | 3500 nits (υποστήριξη προσαρμογής) |
| Απόφαση | 1920*1080 (Full HD) |
| Ενεργός χώρος | 1209.6*680,4 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1235*705,4*56,1 mm |
| RAM/ROM | 2GB+16GB |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές