|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Μηχανή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας | Μέγεθος πίνακα: | 55 ίντσες. |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Λάμψη: | 3500 (τύπος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας.: | 0~50℃ | Ενεργή περιοχή: | 1209.6x680.4mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 1235*705,4*56,1 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | 55 ιντσών οθόνη FHD TFT,μηχανή διαφήμισης LCD υψηλής φωτεινότητας,προσαρμόσιμη οθόνη οθόνης TFT |
||
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας |
| Μέγεθος Πάνελ | 55 ίντσες |
| Μοντέλο | RX0550ZJ02-Z350 |
| Φωτεινότητα | 3500 nits (Υποστήριξη Προσαρμογής) |
| Ανάλυση | 1920 * 1080 (Full HD) |
| Ενεργή Περιοχή | 1209.6 * 680.4 mm |
| Συνολικό Μέγεθος | 1235 * 705.4 * 56.1 mm |
| Ορισμός Διεπαφής | DC (12V) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3000:1 |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές