|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πίνακα: | 43 " | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 3500 (τύπος) | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20~70°C |
| Ενεργή περιοχή: | 9400,9*529,25 mm | Διάσταση περιγράμματος: | 966.8*554.8*60.7mm |
| Γωνία θέασης: | 89/89/89/89 | ||
| Επισημαίνω: | Οθόνη TFT 43 ιντσών υψηλής φωτεινότητας,Οθόνη LCD με οπίσθιο φωτισμό άμεσου τύπου,Οθόνη TFT φωτεινότητας 3500 nits |
||
Αυτή η οθόνη TFT υψηλής φωτεινότητας 43 ιντσών διαθέτει λύση οπίσθιου φωτισμού άμεσου τύπου που υποστηρίζει φωτεινότητα έως 3500 νιτ, σχεδιασμένη για απαιτητικές εξωτερικές και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιείται από την LCMA. |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα | 43 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 3500 νιτ |
| Απόφαση | 1920 × 1080 |
| Ενεργός χώρος | 9400,9 × 529,25 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 966.8 × 554,8 × 60,7 mm |
| Γωνία θέασης | 89°/89°/89°/89° |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1200:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές