|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πίνακα: | 43 " | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 3500 (τύπος) | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20~70°C |
| Ενεργή περιοχή: | 9400,9*529,25 mm | Διάσταση περιγράμματος: | 966.8*554.8*60.7mm |
| Γωνία θέασης: | 89/89/89/89 | ||
| Επισημαίνω: | Οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας 43 ιντσών,Εικόνα LCD με ανάλυση 1920x1080,Οθόνη LCD 3500 nits |
||
| Μάρκα | Rogin |
|---|---|
| Σειρά | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας |
| Μέγεθος Πάνελ | 43 ίντσες |
| Μοντέλο | LCMA-RX0430GB13-Z350 V1 |
| Φωτεινότητα | 3500 nits |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 940.9×529.25 mm |
| Συνολικό Μέγεθος | 966.8×554.8×60.7 mm |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός Διεπαφής | LVDS (2 κανάλια, 8-bit) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1200:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές