|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | 65 ιντσών οθόνη LCD | Μέγεθος πίνακα: | 65 " |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 3840*2160 | Λάμψη: | 3500 (τύπος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0~50℃ | Ενεργή περιοχή: | 1428,48*803,52 |
| Διάσταση περιγράμματος: | 1454*828,7*58,6 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας 65 ιντσών,Εξωτερική οθόνη LCD 3500nits,μεγάλης μορφής οθόνη LCD με εγγύηση |
||
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας |
| Μέγεθος Οθόνης | 65 ιντσών |
| Μοντέλο | LCMA-RX0650GL11-Z350 |
| Φωτεινότητα | 3500nits (Υποστήριξη προσαρμογής) |
| Ανάλυση | 3840×2160 (4K) |
| Ενεργή Περιοχή | 1428.48×803.52 mm |
| Συνολικό Μέγεθος | 1454×828.7×58.6 mm |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός Διεπαφής | V-by-One 8 lane |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1200:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0~50℃ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές