|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | 65 ιντσών οθόνη LCD | Μέγεθος πίνακα: | 65 " |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 3840*2160 | Λάμψη: | 3500 (τύπος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0~50℃ | Ενεργή περιοχή: | 1428,48*803,52 |
| Διάσταση περιγράμματος: | 1454*828,7*58,6 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | 65 ιντσών εξωτερική διαφημιστική οθόνη LCD,οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας 3500 nits,εξωτερική οθόνη ανάλυσης 3840x2160 |
||
| Σχήμα | Το LCMA-RX0650GL11-Z350 |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα | 65 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 3500 νιτ |
| Απόφαση | 3840 × 2160 |
| Ενεργός χώρος | 14280,48 × 803,52 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1454 × 828,7 × 58,6 mm |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επτά λωρίδες |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1200:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0~50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές