|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πίνακα: | 9" | Ψήφισμα: | 1280*448 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 500 (Τύπ.) | Ενεργή περιοχή: | 216.96*76mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 228*90*13mm | Ονομα: | Επίδειξη τύπων LCD φραγμών |
| Επισημαίνω: | 9-дюймовый ЖК-дисплей стержневого типа,TFT ЖК-дисплей для умного дома,дисплей интерфейса управления бытовой техникой |
||
| Μοντέλο | LCMA-RX090H-0100 |
|---|---|
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD τύπου μπάρας |
| Μέγεθος πάνελ | 9,0 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 500 nits (Υποστηρίζεται προσαρμογή) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2,52W |
| Ανάλυση | 1280 × 448 |
| Ενεργή περιοχή | 216,96 × 76 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 228 × 90 × 13 mm |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 |
| Ορισμός διεπαφής | LVDS (1 κανάλι, 8-bit) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Αναλογία εικόνας | 20:7 |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές