|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πίνακα: | 21.9" | Ψήφισμα: | 1920*712 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 1000 (Τύπ.) | Θερμοκρασία λειτουργίας.: | 0~50℃ |
| Ενεργή περιοχή: | 527.04*195.5mm (Α.Α.) | Διάσταση περιγράμματος: | 548.4*222.2*14.5mm |
| Ονομα: | Επίδειξη τύπων LCD φραγμών | ||
| Επισημαίνω: | 21,9-ιντσών οθόνη LCD τύπου μπάρας,Βιομηχανική οθόνη LCD TFT |
||
| Αριθμός μοντέλου | Το LCMA-RX0219TA01-C100 |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 21.9 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 1000 nits (υποστήριξη προσαρμοσμένη) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 25 W |
| Απόφαση | 1920 × 712 |
| Ενεργός χώρος | 5270,04 × 195,5 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 548.4 × 222,2 × 14,5 mm |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:5.93 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές