|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Τύπος μπαρ LCD | Μέγεθος πίνακα: | 19.4" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*519 | Λάμψη: | 700 (Τύπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας.: | 0~50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 476.6*129mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 503.2*156.2*14.5mm | Διασύνδεση: | LVDS (2 ch, 8 bit) |
| Επισημαίνω: | TFT LCD οθόνη αυτοκινήτου τύπου μπάρας,Μονάδα LCD πίνακα οργάνων οχήματος,LCD τύπου μπάρας για ταμπλό αυτοκινήτου |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου κοπής (μπαράκι) |
| Μέγεθος πίνακα | 19.4 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 700 νιτ (υποστήριξη προσαρμοσμένη) |
| Απόφαση | 1920 × 519 |
| Ενεργός χώρος | 476.6 × 129 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 503.2 × 156,2 × 14,5 mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές