|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | επίδειξη 12,1 ίντσας TFT LCD | Μέγεθος πίνακα: | 12,1 ιντσών |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280*800 | Λάμψη: | 1500 (Τυπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 | Ενεργή περιοχή: | 261,12*163,2 χλστ |
| Διάσταση περιγράμματος: | 277,7*180,6*9,5 χλστ | Διασύνδεση: | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Επισημαίνω: | επίδειξη 12,1 ίντσας TFT LCD,οθόνη LCD χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας |
||
| Μοντέλο | LCMA-RX0121GR03-C150 |
|---|---|
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας |
| Μέγεθος Πάνελ | 12,1 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 1500nits (Υποστηρίζει Προσαρμογή) |
| Ανάλυση | 1280 × 800 |
| Ενεργή Περιοχή | 261,12 × 163,2mm |
| Συνολικό Μέγεθος | 277,7 × 180,6 × 9,5mm |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 |
| Ορισμός Διεπαφής | eDP (2 Lanes) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1200:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές