|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | επιτροπή επίδειξης 15 ίντσας LCD | Μέγεθος πίνακα: | 15" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024*768 | Λάμψη: | 1000 (Τύπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 4:3 | Ενεργή περιοχή: | 304.128*228.096mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 326.5*253.5*9.7mm | Διασύνδεση: | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Επισημαίνω: | 15 ιντσών υψηλής φωτεινότητας TFT LCD,μεγάλη διάρκεια ζωής βιομηχανική οθόνη LCD,Πίνακας οργάνων LCD υψηλής φωτεινότητας |
||
| Σχήμα | Το LCMA-RX0150GB03-C100 |
|---|---|
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 15 |
| Φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Κατανάλωση ισχύος (W) | 16.6 |
| Απόφαση | 1024 × 768 |
| Ενεργός χώρος | 304.128 × 228.096 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 326.5 × 253,5 × 9,6 mm |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 |
| Ορισμός διεπαφής | Ηλεκτρονικά συστήματα (LVDS) (1 ch, 6/8 bit) |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 4:3 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές