|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Επίδειξη 10,4 ίντσας TFT LCD | Μέγεθος πίνακα: | 10,4" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1024*768 | Λάμψη: | 1500 (Τυπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 4:3 | Ενεργή περιοχή: | 210.43*157.824mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 227*175,8*9,2mm | Διασύνδεση: | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Επισημαίνω: | Οθόνη TFT υψηλής φωτεινότητας 10,4 ιντσών,Οθόνη LCD για βιομηχανικό έλεγχο |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 10.4 |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0104GR02-C150 |
| Φωτεινότητα | 1500 νιτ |
| Απόφαση | 1024 × 768 |
| Ενεργός χώρος | 2100,43 × 157,824 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 227 × 175,8 × 9,2 mm |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 |
| Ορισμός διεπαφής | Ηλεκτρονικά συστήματα (LVDS) (1 ch, 6/8 bit) |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 900:1 |
| Αναλογία όψεων | 4:3 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 80°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές