|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Επίδειξη 10,1 ίντσας TFT LCD | Μέγεθος πίνακα: | 10,1" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280*800 | Λάμψη: | 1500 (Τυπ.) |
| Αναλογία διαστάσεων: | 16:9 | Ενεργή περιοχή: | 216.96*135,6mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 228,5*149*4,45 χλστ | Διασύνδεση: | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Επισημαίνω: | βιομηχανική LCD επίδειξη 10,1 ίντσας,οθόνη LCD υψηλής αναλογικότητας αντίθεσης |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 10.1 |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0101GB02-C150 |
| Φωτεινότητα | 1500 νιτ |
| Απόφαση | 1280 × 800 |
| Ενεργός χώρος | 2160,96 × 135,6 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 228.5 × 149 × 4,45 mm |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 |
| Ορισμός διεπαφής | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικά συστήματα |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές