|
Λεπτομέρειες:
|
| Name: | 21.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 21.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1000 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 476.64*268.11mm |
| Outline Dimension: | 495.6*292.2*9.5mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Επισημαίνω: | 21Δείκτης βιομηχανικής οθόνης LCD.5 ιντσών,Υψηλής φωτεινότητας TFT LCD,Εξωτερική οθόνη LCD 1000nits |
||
| Σχήμα | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να λαμβάνονται υπόψη. |
|---|---|
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα | 21.5 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 1000 νιτ |
| Απόφαση | 1920 * 1080 |
| Ενεργός χώρος | 4760,64 * 268,11 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 495.6 * 292.2 * 9.5 mm |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές