|
Λεπτομέρειες:
|
| Name: | 18.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 18.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1200 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 408.96*230.04mm |
| Outline Dimension: | 430.4*254.6*12mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Επισημαίνω: | Οθόνη TFT LCD 18,5 ιντσών,υψηλής φωτεινότητας LCD 1200nits |
||
| Σχήμα | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των επιπτώσεων των επιπτώσεων των εν λόγω επιπτώσεων σε σχέση με τις επιπτώσεις των επιπτώσεων των εν λόγω επιπτώσεων. |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 18.5 |
| Φωτεινότητα | 1200 νιτ |
| Απόφαση | 1920 * 1080 |
| Ενεργός χώρος | 408.96 * 230,04 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 430.4 * 254.6 * 12 mm |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 80°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές