|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Τύπος μπαρ LCD | Μέγεθος πίνακα: | 19.4" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*510 | Λάμψη: | 1000 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0~50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 476.64*126.6mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 495.6*150.7*12mm | Διασύνδεση: | LVDS (2 CH, οκτάμπιτα) |
| Επισημαίνω: | 19Εικονική οθόνη LCD τύπου ράβδου 0,4 ιντσών,1000 νιτ φωτεινότητα TFT LCD |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 19.4 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0194TA03-C100 |
| Φωτεινότητα | 1000 |
| Απόφαση | 1920*510 |
| Ενεργός χώρος | 476.64*126.6mm |
| Συνολικό μέγεθος | 495.6*150.7*12mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές