|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 37 " |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*540 | Λάμψη: | 700 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 899.712*253.044mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 914.9*280.9*70mm | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή διαφήμισης 37 ιντσών TFT LCD,σύστημα στάθμευσης LCD τύπου ράβδου,Μηχανή εμφάνισης διαφημίσεων εσωτερικού και εξωτερικού χώρου |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 37 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0370ZJ03-C070 |
| Φωτεινότητα | 700 |
| Απόφαση | 1920*540 |
| Ενεργός χώρος | 899.712*253.044mm |
| Συνολικό μέγεθος | 914.9*280.9*70mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικά συστήματα |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές