|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 36,2" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*540 | Λάμψη: | 1500 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 885.6*280.8mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 915.6*279.8*45.7mm | ||
| Επισημαίνω: | 36Μηχανή διαφήμισης LCD.2 ιντσών,Μηχανή διαφήμισης TFT LCD με Android 9.0,Μηχανή διαφήμισης LCD φωτεινότητας 1500 νιτ |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 36.2 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0362ZJ02-C150 |
| Φωτεινότητα | 1500 |
| Απόφαση | 1920*540 |
| Ενεργός χώρος | 885.6*280.8mm |
| Συνολικό μέγεθος | 915.6*279.8*45.7mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικά συστήματα |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 4000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές