|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 35.6 " |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1900*2160 | Λάμψη: | 500 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 598.5*680.4mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 772*692 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | 35Δείκτης LCD TFT 0,6 ιντσών,Μηχανή διαφήμισης LCD Android 9.0 |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 35.6 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0356ZJ01-C050 |
| Φωτεινότητα | 500 |
| Απόφαση | 1900*2160 |
| Ενεργός χώρος | 598.5*680.4mm |
| Συνολικό μέγεθος | 772*692mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επτά λωρίδες |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές