|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 32" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Λάμψη: | 1200 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 698.6*394,5mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 752*446*36,8mm | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή διαφήμισης LCD 32 ιντσών,Μηχανή παραγγελίας TFT LCD με 1200nits,Μηχανή εξωτερικής διαφήμισης LCD |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 32 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0320ZJ01-Z120 V1 |
| Φωτεινότητα | 1200 |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 698.6*394,5mm |
| Συνολικό μέγεθος | 752*446*36,8mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές