|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Μηχανή διαφήμισης LCD | Μέγεθος πίνακα: | 27 " |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*1080 | Λάμψη: | 300 (τύπος.) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 597,88*336,312 χλστ |
| Διάσταση περιγράμματος: | 623,9*367,7*43,3 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή διαφήμισης LCD 27 ιντσών,Διαφημιστική οθόνη ανάλυσης 1920x1080,Εικονική οθόνη LCD φωτεινότητας 300 νιτ |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 27 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0270ZJ03-C030 |
| Φωτεινότητα | 300 νιτ |
| Απόφαση | 1920×1080 |
| Ενεργός χώρος | 5970,88 × 336,312 mm |
| Συνολικό μέγεθος | 6230,9 × 367,7 × 43,3 mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές