|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Διαφημιστικό μηχάνημα LCD τύπου μπαρ | Μέγεθος πίνακα: | 43.9" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*540 | Λάμψη: | 700 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 1073.78*604mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 1833*363*34 χλστ | Τηλεχειριστήριο: | Υποστήριξη |
| Κεραία WIFI: | 4G/Μήκος 50mm | ||
| Επισημαίνω: | 43Δείκτης TFT τύπου ράβδου 0,9 ιντσών,μηχανή διαφήμισης κάθετης οθόνης |
||
43.9 ίντσες τύπου μπάρας TFT οθόνη διαφημιστική μηχανή κάθετη οθόνη εσωτερική και εξωτερική εφαρμογή
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 43.9 ίντσες |
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Φωτεινότητα | 700 |
| Απόφαση | 1920*540 |
| Ενεργός χώρος | 1073.78*604mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1833*363*34mm |
| Ορισμός διεπαφής | USB OTG, USB 2.0 HDMI OUT |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1100:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές