|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Διαφημιστικό μηχάνημα LCD τύπου μπαρ | Μέγεθος πίνακα: | 43.9" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*540 | Λάμψη: | 700 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 1073.78*604mm |
| Διάσταση περιγράμματος: | 1833*363*34 χλστ | ||
| Επισημαίνω: | 43Εμπορική οθόνη TFT.9 ιντσών,μηχανή HMI τύπου ράβδου,Διαφάνεια διαφήμισης LCD εμπορικού κέντρου |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Μηχανή διαφήμισης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 43.9 ίντσες |
| Σχήμα | Εναλλακτικά, οι ενδείξεις που χρησιμοποιούνται για την ανάλυση των τιμών είναι οι εξής: |
| Φωτεινότητα | 700 |
| Απόφαση | 1920*540 |
| Ενεργός χώρος | 1073.78*604mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1833*363*34mm |
| Ορισμός διεπαφής | USB OTG, USB 2.0 HDMI OUT RJ45 |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1100:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές