|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα: | Επίδειξη φραγμών LCD | Μέγεθος πάνελ: | 28.0" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*360 | Λάμψη: | 1500 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργή περιοχή: | 698.4*130.95mm |
| Περίγραμμα διάστασης: | 732*165*17.3mm | ||
| Επισημαίνω: | 28 ιντσών οθόνη LCD τύπου μπάρας,Πίνακας οθόνης TFT για πινακίδες αεροδρομίων,Πίνακα LCD 1920x360 |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 28 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0280TA03-C150 |
| Φωτεινότητα | 1500 |
| Απόφαση | 1920*360 |
| Ενεργός χώρος | 698.4*130.95mm |
| Συνολικό μέγεθος | 732*165*17.3mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 4000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές