|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 75" | Ψήφισμα: | 3840*2160 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 3500 (τύπος) | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30 ~ 80 ℃ |
| Ενεργός χώρος: | 1649.7*927,9 mm | Περίγραμμα διάστασης: | 1683*975,4*55,3 mm |
| Ονομα: | Υψηλή επίδειξη φωτεινότητας LCD | ||
| Επισημαίνω: | 75-inch industrial TFT LCD display,high brightness TFT LCD screen,industrial LCD display with warranty |
||
| Brand | Rogin |
|---|---|
| Series | High Brightness LCD Display |
| Panel Size | 75 inch |
| Model | LCMA-RX0750GB02-Z350 |
| Brightness | 3500 cd/m² |
| Power Consumption | 760 W |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Active Area | 1649.7 × 927.9 mm |
| Overall Size | 1683 × 975.4 × 55.3 mm |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 |
| Interface Definition | V-by-One 8 lane |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -30°C to 80°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές