|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Επίδειξη φραγμών LCD | Μέγεθος πάνελ: | 27.5" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*136 | Λάμψη: | 700 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργός χώρος: | 698.4*50mm |
| Περίγραμμα διάστασης: | 714.4*75*19.2mm | ||
| Επισημαίνω: | 27Δείκτης τύπου ράβδου 0,5 ιντσών,οθόνη LCD τύπου ράβδου με ανάλυση 1920x136 |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 27.5 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0275TA01-C070 |
| Φωτεινότητα | 700 |
| Απόφαση | 1920*136 |
| Ενεργός χώρος | 698.4*50mm |
| Συνολικό μέγεθος | 714.4*75*19.2mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 4000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές