|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | Επίδειξη φραγμών LCD | Μέγεθος πάνελ: | 24.6" |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920*578 | Λάμψη: | 700 (τύπος) |
| Λειτουργική θερμοκρασία.: | 0 ~ 50 ℃ | Ενεργός χώρος: | 597.6*180mm |
| Περίγραμμα διάστασης: | 623.5*208*13.57mm | ||
| Επισημαίνω: | 24Δείκτης τύπου ράβδου 0,6 ιντσών,οθόνη LCD τύπου ράβδου με υψηλή αντίθεση |
||
| Ετικέτα | Ρογκίν |
|---|---|
| Σειρά | Δείκτης LCD τύπου ράβδου |
| Μέγεθος πίνακα | 24.6 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0246TA01-C070 |
| Φωτεινότητα | 700 |
| Απόφαση | 1920*578 |
| Ενεργός χώρος | 597.6*180mm |
| Συνολικό μέγεθος | 623.5*208*13.57mm |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές