|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 27» | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 1500 (τύπος) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 597.6*336.14mm | Διάσταση του σχεδίου: | 628*366,4*23,7mm |
| Επισημαίνω: | 27 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας,διαφημιστική οθόνη LCD με εγγύηση,υψηλής φωτεινότητας οθόνη LCMA-RX0270GA11-C150 |
||
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ | 27 " |
| Ψήφισμα | 1920 × 1080 |
| Λάμψη | 1500 CD/m² (τυπογραφικά) |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος | 597.6 × 336.14mm |
| Περίγραμμα διάστασης | 628 × 366,4 × 23,7mm |
| Μάρκα | Ogin |
| Σειρά | Υψηλή φωτεινότητα οθόνη LCD |
| Μέγεθος πάνελ | 27 ίντσες |
| Μοντέλο | LCMA-RX0270GA11-C150 |
| Λάμψη | 1500 CD/m² |
| Ψήφισμα | 1920 × 1080 |
| Ενεργός χώρος | 597.6 × 336.14mm |
| Συνολικό μέγεθος | 628 × 366,4 × 23,7mm |
| Γωνιά προβολής | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διασύνδεσης | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Είδος |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000: 1 |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Πινακίδα | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές