|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 27» | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 500 (Τύπος.) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 597.6*336.15mm | περίγραμμα διάστασης: | 613.6*356.85*10.5mm |
| Επισημαίνω: | 27 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας,οθόνη LCD διαφημιστικών μηχανών,υψηλής φωτεινότητας οθόνη LCMA-RX0270GA10-C050 |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | 27 ίντσες. |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | 500 (Τύπος.) |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Ενεργός χώρος | 597.6*336.15mm |
| Διάσταση του σχεδίου | 613.6*356.85*10.5mm |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (ίντσες) | 27 |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0270GA10-C050 |
| Φωτεινότητα | 1500 |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 597.6*336.15 |
| Συνολικό μέγεθος | 613.6*356.85*10.5 |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές