|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 27» | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 700 (τύπος) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 597.6*336.15mm | Διάσταση του σχεδίου: | 613.6*356.85*10.5mm |
| Επισημαίνω: | 27 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας,Προσαρμόσιμη οθόνη LCD με εγγύηση,Οθόνη LCD LCMA-RX0270GA07-C070 |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος Πίνακα | 27" |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | 700 (Τυπ.) |
| Αναλογία | 16:9 |
| Ενεργή Περιοχή | 597.6*336.15mm |
| Διάσταση Περιγράμματος | 613.6*356.85*10.5mm |
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος Πίνακα (ίντσες) | 27 |
| Μοντέλο | LCMA-RX0270GA07-C070 |
| Φωτεινότητα | 700 |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 597.6*336.15 |
| Συνολικό Μέγεθος | 613.6*356.85*10.5 |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός Διεπαφής | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000:1 |
| Αναλογία | 16:9 |
| Πίνακας αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50℃ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές