|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 24 ίντσες. | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 1000 (Τύπος.) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 531.36*298.89mm | περίγραμμα διάστασης: | 556*323,2*17mm |
| Επισημαίνω: | Οθόνη LCD 24 ιντσών με διεπαφή LVDS,Προσαρμογή οθόνης LCD υψηλής φωτεινότητας,Μονάδα LCD LCMA-RX0240GA01-C100 |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος Πάνελ | 24" |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | 1000 (Τυπ.) |
| Λόγος Διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή Περιοχή | 531.36*298.89mm |
| Διαστάσεις | 556*323.2*17mm |
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας |
| Μέγεθος Πάνελ (ίντσες) | 24 |
| Μοντέλο | LCMA-RX0240GA01-C100 |
| Φωτεινότητα | 1000 |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 531.36*298.89 |
| Συνολικό Μέγεθος | 556*323.2*17 |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός Διεπαφής | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Λόγος Αντίθεσης | 5000:1 |
| Λόγος Διαστάσεων | 16:9 |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~70℃ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές