|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 23,8" | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 1000 (Τύπος.) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 527.04*296.46mm | περίγραμμα διάστασης: | 544.8*320.5*11.7mm |
| Επισημαίνω: | 23.8 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας,Δείκτης LCD με διεπαφή LVDS,οθόνη LCD εφαρμογής μενού |
||
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ | 23.8 " |
| Ψήφισμα | 1920*1080 |
| Λάμψη | 1000 (τύπος) |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος | 527.04*296.46mm |
| Περίγραμμα διάστασης | 544.8*320.5*11.7mm |
| Μάρκα | Ogin |
| Σειρά | Υψηλή φωτεινότητα οθόνη LCD |
| Μέγεθος πάνελ (ίντσα) | 23.8 |
| Μοντέλο | LCMA-RX0238GI03-C100 |
| Λάμψη | 1000 |
| Ψήφισμα | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 527.04*296.46 |
| Συνολικό μέγεθος | 544.8*320.5*11.7 |
| Γωνιά προβολής | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διασύνδεσης | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Είδος |
| Αναλογία αντίθεσης | 3000: 1 |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Πινακίδα | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές