|
Λεπτομέρειες:
|
| Panel Size: | 23.8" | Resolution: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Brightness: | 3500 (Typ.) | Aspect Ratio: | 16:9 |
| Active Area: | 527.04*296.46mm(A.A) | Outline Dimension: | 554.04*323.53*41mm |
| Επισημαίνω: | 23.8 ιντσών LCD οθόνη υψηλής φωτεινότητας,εξωτερική χρήση οθόνη LCD,Δείκτης LCD με διεπαφή LVDS |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | 23.8" |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | 3500 (τύπος) |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Ενεργός χώρος | 527.04*296.46mm ((Α.Α.) |
| Διάσταση του σχεδίου | 554.04*323.53*41mm |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (σε ίντσες) | 23.8 |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0238GA02-Z350 |
| Φωτεινότητα | 3500 |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 527.04*296.46 |
| Συνολικό μέγεθος | 554.04*323.53*41 |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 3000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές