23Υποστήριξη οθόνης LCD 0,8 ιντσών Εξωτερική εφαρμογή με σύνδεσμο διεπαφής LVDS LCMA-RX0238GA01-C150
Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Rogin Electronics Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— Κάσπερ Σόρενσεν
—— Νικόλ Μπέκερ
—— Τζιοβάνι.
—— Lukas Müller
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Place of Origin: Shenzhen
Μάρκα: ROGIN
Model Number: LCMA-RX0238GA01-C150
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Minimum Order Quantity: 5
Τιμή: Price is negotiable.
Packaging Details: Cartons or wooden cases
Delivery Time: 4-6weeks
Payment Terms: T/T,L/C
Supply Ability: Spot adequacy
περιγραφή
Μέγεθος πάνελ: 23,8" Ψήφισμα: 1920*1080
Λάμψη: 1500 (τύπος) Αναλογία διαστάσεων: 16: 9
Ενεργός χώρος: 527.04*296.46mm (aa) περίγραμμα διάστασης: 557.2*326.6*17.5mm
Επισημαίνω:
23Εξωτερική οθόνη LCD 0
8 ιντσών
υψηλής φωτεινότητας οθόνη LVDS
23.8 ίντσα LCD οθόνη Υποστήριξη Εξωτερικής Εφαρμογής με Διεπαφή LVDS Connector LCMA-RX0238GA01-C150
Προδιαγραφές Προϊόντος
Μέγεθος Πάνελ 23.8"
Αναλογία 16:9
Ενεργή Περιοχή 527.04*296.46mm (A.A)
Διαστάσεις 557.2*326.6*17.5mm
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Προσαρμογή φωτεινότητας 700-5000cd/m²
  • Αναγνώσιμο σε εξωτερικό ηλιακό φως
  • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
  • Υψηλή ομοιομορφία έως 85%
  • Δομή οπίσθιου φωτισμού αλουμινίου με καλή απαγωγή θερμότητας
  • Ευρύ φάσμα θερμοκρασίας έως -30°C-80°C
  • Υψηλή αντοχή σε κρούσεις και υψηλή σταθερότητα
Εφαρμογές
  • Στάση Λεωφορείου
  • Έξυπνος Σταθμός Φόρτισης
  • Πίνακας Ανάγνωσης Ηλεκτρονικών Ειδήσεων Εξωτερικού Χώρου
  • Έξυπνο Ντουλάπι Express
  • Μηχάνημα Αυτόματης Πώλησης
  • Εμπορική Διαφήμιση
  • Μηχανή Αναζήτησης Πληροφοριών Αξιοθέατων
  • Πίνακας Πληροφοριών Κοινότητας
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μάρκα Rogin
Σειρά Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας
Μέγεθος Πάνελ (ίντσες) 23.8
Μοντέλο LCMA-RX0238GA01-C150
Ορισμός Διεπαφής LVDS (2 ch, 8-bit)
Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού WLED
Αναλογία 16:9
Οθόνη Αφής Χωρίς
Θερμοκρασία Λειτουργίας 0~50℃
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%