|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 23,8" | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 1500 (τύπος) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 527.04*296.46mm (aa) | περίγραμμα διάστασης: | 557.2*326.6*17.5mm |
| Επισημαίνω: | 23Εξωτερική οθόνη LCD 0,8 ιντσών,υψηλής φωτεινότητας οθόνη LVDS |
||
| Μέγεθος Πάνελ | 23.8" |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | 1500 (Τυπ.) |
| Αναλογία | 16:9 |
| Ενεργή Περιοχή | 527.04*296.46mm (A.A) |
| Διαστάσεις | 557.2*326.6*17.5mm |
| Μάρκα | Rogin |
| Σειρά | Οθόνη LCD Υψηλής Φωτεινότητας |
| Μέγεθος Πάνελ (ίντσες) | 23.8 |
| Μοντέλο | LCMA-RX0238GA01-C150 |
| Φωτεινότητα | 1500 |
| Ανάλυση | 1920*1080 |
| Ενεργή Περιοχή | 527.04*296.46 |
| Συνολικό Μέγεθος | 557.2*326.6*17.5 |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός Διεπαφής | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού | WLED |
| Λόγος Αντίθεσης | 3000:1 |
| Αναλογία | 16:9 |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0~50℃ |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές