|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος πάνελ: | 21.5» | Ψήφισμα: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 500 (Τύπος.) | Αναλογία διαστάσεων: | 16: 9 |
| Ενεργός χώρος: | 476.05*284.49mm (aa) | περίγραμμα διάστασης: | 484.46*284.49*12.5mm |
| Επισημαίνω: | Οθόνη LCD 21,5 ιντσών φωτεινότητας 500Nits,Οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας ανάλυσης 1920x1080 |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | 21.5" |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Φωτεινότητα | 500 (Τύπος.) |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Ενεργός χώρος | 476.05*284.49mm (Α.Α.) |
| Διάσταση του σχεδίου | 484.46*284.49*12.5mm |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εικονική οθόνη υψηλής φωτεινότητας |
| Μέγεθος πίνακα (σε ίντσες) | 21.5 |
| Σχήμα | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αξιολόγηση των κινδύνων. |
| Φωτεινότητα | 500 |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 476.05*284.49 |
| Συνολικό μέγεθος | 484.46*284.49*12.5 |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 |
| Ορισμός διεπαφής | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1000:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές