|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομα: | τετραγωνική οθόνη LCD | Μέγεθος πάνελ: | 22 ίντσας |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 400 ψείρες | Ψήφισμα: | 1920*1920 |
| Ενεργός χώρος: | 394.56*394.56mm | Συνολικό μέγεθος: | 409.56*409.56*7.6mm |
| Επισημαίνω: | 22 τετραγωνική LCD επίδειξη ίντσας,Δείκτης LCD 1920*1920,Μονάδα LCD LVDS 400nits |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία | Εμφάνιση LCD τετραγωνικής μορφής |
| Μέγεθος πίνακα | 22 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 400 νιτ |
| Απόφαση | 1920*1920 |
| Ενεργός χώρος | 394.56*394.56mm |
| Συνολικό μέγεθος | 409.56*409.56*7.6mm |
22 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD 1920*1920 400nits 0-50°C LVDS LCD Μοντέλο
| Σχήμα | Το LCMA-RX0220TB01-C040 |
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμφάνιση LCD τετραγωνικής μορφής |
| Μέγεθος πίνακα | 22 ίντσες |
| Τύπος μηχανής | Μονάδα LCD |
| Φωτεινότητα | 400 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | Με την επιφύλαξη του δελτίου προδιαγραφών |
| Απόφαση | 1920*1920 |
| Ενεργός χώρος | 394.56*394.56mm |
| Συνολικό μέγεθος | 409.56*409.56*7.6mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αναλογία όψεων | 1:1 |
| Πίνακα αφής | Εναλλακτικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές