|
Λεπτομέρειες:
|
| Ονομασία: | Εικονική οθόνη LCD για διαφήμιση | Μέγεθος πίνακα: | 56.7 |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα: | 3840*476 | Φωτεινότητα: | 700 ψείρες |
| Ενεργός χώρος: | 1428.48*177mm | Συνολικό μέγεθος: | 1461.5*210.5*42mm |
| Επισημαίνω: | 56.7 ιντσών Android οθόνη LCD,Εικόνα LCD Android 3840*476,Εικονική οθόνη LCD για διαφήμιση |
||
56.7 ίντσες Android LCD οθόνη 3840 * 476 LCD οθόνη για διαφήμιση
ΠροδιαγραφέςΕπικεφαλής
Το LCMA-RX0567ZJ01-C070
| Ετικέτα | Ρογκίν |
| Σειρά | Εμπορική συσκευή οθόνης |
| Μέγεθος πίνακα | 56.7 ίντσες |
| Σχήμα | Το LCMA-RX0567ZJ01-C070 |
| Τύπος μηχανής | Σύστημα Android, υψηλή αντίθεση, Λογισμικό αποστολής μηνυμάτων |
| Φωτεινότητα | 700 νιτ |
| Κατανάλωση ενέργειας | Με την επιφύλαξη του δελτίου προδιαγραφών |
| Απόφαση | 3840*476 |
| Ενεργός χώρος | 1428.48*177mm |
| Συνολικό μέγεθος | 1461.5*210.5*42mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED |
| Αντιδιαστολή | 1300:1 |
| Αναλογία όψεων | 16:1.98 |
| Πίνακα αφής | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kelvin Zhu
Τηλ.:: +86 15919061504
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές